T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KOCAELİ / BAŞİSKELE - Şehit Fatih Sultan Karaaslan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Haberler

May

Okulumuzda öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan bulmacalar sınıf panolarına asılarak öğrencilerimizden çözenlere hediye verdik.

May

May

Okulumuz öğretmeni Osman Kızılaslan öğrencilerimize Süleyman Çelebi'yi anlattı.

Süleyman Çelebi'nin Mevlid'i yazan kişi olduğu belirtildi.

Mevlid'in yazılış serüveni anlatıldı.

May

Okulumuzun girişinde bulunan misafir bekleme bölümümüzde düzenleme yaptık.

 

Nis

Nis

Nis

Mrt

Ramazan Ayı'nda öğrencilerimize yardımlaşma duygusu kazandırmak için deprem bölgesine gönderilmek üzere yardım kampanyası düzenledik.

Mrt

Mrt

Okulumuzda yapılan KTS etkinlikleri kapsamında 40 kavram öğrencilerimize tanıtıldı. Kavramlar din öğretimi genel müdürü listesinden çıktı alınarak öğrencilerimizle etkinlik yapıldı ve bu etkinlik kapsamında yapılan çalışmalar sinif panolarına asıldı.

 

40 ayet etkinlikleri kapsamında okul koridorları ayetlerle süslendi. Öğrenciler Ramazan öncesinde ayetlerle farkındalık kazanmaları için öğrencilerin görebilecekleri panolar kullanıldı.

 

40 hadis kapsamında ise öğrencilerimizin panolarına hadisler asıldı.

Mrt

12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma programı yapıldı.

Mrt

Okulumuzun 2019 mezunlarından ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümü 3.sınıf öğrencisi Kerem Çelikiz ile Açık Öğretim Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı 2.sınıf öğrencisi Sefa Yurttaş kariyer günü bağlamında 11-B sınıfında sunum yaptılar. Dikkatle dinlenen ve bol soru-cevap ile gerçekleşen buluşma esnasında 11-B öğrencileri ünivesite hedeflerini dile getirdiler.

Mrt

Mrt

Mrt