T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
KOCAELİ / BAŞİSKELE - Şehit Fatih Sultan Karaaslan Anadolu İmam Hatip Lisesi

Duyurular

Ara

Ekm

Ekm

Ekm

May

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı Ortaokul ve Lise  2.Dönem 2.Sınav Takvimi yayınlandı.

 Sınav Takvimi aşağıdaki görsellerde Ortaokul ve Lise olarak ayrı ayrı belirtilmiştir.

Mrt

Din öğretimi Genel Müdürlüğü kapsamında yapılan 40 hadis etkinliklerine öğrencilerimizden büyük ilgi vardır.Yarışmaya 8.9.10.11. ve 12.sınıf öğrencilerimiz katılabilir. 11-C sınıfından Tarık Alhalef ve Muhammed Fatih 10-A sınıfından omran Alhalef 10-B  sınıfından Muhammed Salah 10-C sınıfından Musa Ertosun 10-C Ahmet Susan 10-C Ahmet Yağız 10-C Kadir Recep Köse yarışmaya katıldı. Meslek Dersleri öğretmenlerimizden Emine Gökbayrak hadis ezberlerini dinlemeye başladı.

Yarışma Ödülleri :

1. Çeyrek Altın

2.Gram Altın

3.Gram Altın

Mrt

2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı 2.Dönem 1.sınavları 28 Mart 2022 Pazartesi günü Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi ile başlıyor.

Ekm

" LİSE "  1.Dönem 1.Sınavları 1 Kasım 2021 Pazartesi günü başlıyor.

Ekm

Ortaokul 1.Dönem 1.Sınavları 2 Kasım 2021 Salı günü başlıyor.

Ekm

Okulumuz Aile Birliği toplantısı 23 Ekim 2021 Saat:14:00'da konferans salonumuzda yapılacaktır.Tüm velilerimizin toplantıya katılmalarını önemle rica ediyoruz.

Haz

Persenol Hizmet Hizmet Belgesi Almak Daha Kolay...

Cumhurbaşkanlığı Genelgesi ve açıklamaları çerçevesinde bürokrasinin azaltılması ve kamu hizmetlerinin hızlı bir şekilde yürütülmesi amacıyla ilgi yazıda belirtilen söz konusu hizmet belgeleri, e-Devlet Kapısı üzerinden "Kurumlar/Millî Eğitim Bakanlığı/Personel Hizmet Belgesi Sorgulama/Personel Hizmet Belgesi Doğrulama" başlıkları altında hizmete açılmıştır.

Haz

2020-2021 eğitim ve öğretim yılı resmî/özel okul öncesi ve ilköğretim kurumları ile Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne bağlı okul öncesi ve ilköğretim kademesindeki özel eğitim okulları ve özel eğitim sınıflarının ders kesimi tarihi 02 Temmuz 2021 olup tüm iş ve işlemler bu tarihe göre yürütülecektir.''

18 Haziran'da dersler sona ermeyecek olup  2 Temmuz 2021 Cuma gününe  kadar dersler mevcut haliyle devam edecek.2 Temmuz 2021 Cuma günü dersler sona erecektir.

Haz

2021 Haziran Sorumluk Sınavına Girecek Öğrenci Listesi İçin Tıklayınız...

 

Haz

Sevgili öğrencilerimiz ve velilerimiz " Atık Pil Toplma " kampanyasında sona yaklaşıyoruz.

50 kg. ve üzeri atık pil toplayan okullara Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından ödül takdimi yapılacak.

Sizlerden talebimiz evlerinizde,komşularınızda ve çevrenizde ulaşacağınız atık pilleri 22 Haziran'a kadar okulumuza ulaştırmanızdır.

 

 

Haz

Millî Eğitim Bakan Yardımcısı Özer, LGS sonuçlarının 30 Haziran'da açıklanacağını belirtti ve "Öğrenci ve velilerimiz müsterih olsunlar. Bu süreçte her türlü rehberlik hizmeti vereceğiz." dedi.